Met een account kunt u sneller bestellen en heeft u een overzicht van uw eerdere bestellingen.
Een handgemaakt armbandje van okergeel twisted nylonkoord met een (rosé) gouden of zilveren bewerkte cirkel en een gouden Rutielkwarts edelsteen.
Een 14k gold filled oorbel hanger met een gouden Rutielkwarts druppeltje. Een bijzondere edelsteen die transparant van kleur is met hele dunne ingesloten gouden naaldjes. Facet geslepen waardoor het steentje mooi het licht vangt.
Een 925 zilveren oorbel hanger met een gouden Rutielkwarts druppeltje. Een doorzichtige edelsteen met hele fijne gouden naaldjes ingesloten in de steen. Doordat het steentje facet geslepen is vangt deze mooi het licht.
Een 14k gold filled oorbel hanger met een Citrien druppeltje. Citrien is een transparante edelsteen en lichtgeel van kleur. De druppel is facet geslepen en vangt hierdoor mooi het licht. Om te combineren met de losse oorbellen